Novinky emailom
TOP produkty
Partnery
Ďalšie informácie


Elektrický konvektor - Adax ECO 04 KET - 400 W

Elektrický konvektor - Adax ECO 04 KET - 400 W
 • Elektrický konvektor - Adax ECO 04 KET - 400 W
 • Elektrický konvektor - Adax ECO 04 KET - 400 W
 • Elektrický konvektor - Adax ECO 04 KET - 400 W
Adax ECO KET je spoľahlivý, úsporný nórsky vykurovací konvektor s elektronickým programovateľným manuálnym termostatom. Moderný, elegantný a úsporný vykurovací panel pre domácnosti 21. storočia. Vďaka jeho čistým líniám sa hodí do každého interiéru. Jeho ovládanie je pohodlné a spoľahlivé, tak ako sme na to už u konvektorov Adax zvyknutí.
 • Úroveň ochrany triedy IP24 (dvojitá izolácia, ochrana voči striekajúcej vode) umožňuje okrem štandardného používania v interiéri aj bezpečné používanie v mokrých miestnostiach (napr. kúpeľne).

  Vykurovacie konvektory Adax ECO KET sú jednoduché, štýlové a úsporné do každého typu izby. Spoľahlivý elektronický programovateľný manuálny termostat a presné ovládanie robia panely ECO Basic ideálnym vykurovacím systémom domácností. Je perfektnou voľbou ak hľadáte spoľahlivý, moderný a tenký konvektor. Disponuje ochranou voči prehrievaniu. Vďaka nástennej konzole sa dá ľahko namontovať alebo následne zvesiť. Adax ECO KET je dostupný s výškou 33 cm, v 7 výkonových verziách (od 250W do 2000W), so skleneným predným panelom, zabudovaným programovateľným manuálnym termostatom, v bielom prevedení. Rozsah nastavenia termostatu je 5 - 35 ° C. Plná 5-ročná záruka.

  Výkon: 400 W
  Priestor na vykurovanie: 11 m³
  (A) 2,2 A
  Úroveň ochrany: IP 24
  Výška (mm): 330 mm
  Šírka: 470 mm
  Ovládanie: programovateľný manuálny termostat
  Používanie: interiér
  Montáž: na bočnú stenu
  Typ: konvekčný
  Farba: biela
 • EAN číslo
  692010
WebShop System